TransLogistica Jobs – pierwsze takie targi

TransLogistica Jobs - pierwsze takie targi

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie TransLogistica Poland odbywają się od pięciu lat i cieszą coraz większą popularnością. Jest to dla branży TSL największe wydarzenie, o czym najlepiej świadczy fakt, że na szóstą edycję w dniach 6 – 8 listopada br. pozostało już niewiele wolnych stanowisk dla wystawców.
W ciągu trzech dni „liczne prelekcje i konferencje prowadzone przez ekspertów związanych z usługami TSL pozwolą na podjęcie dyskusji na temat pojawiających się trendów oraz zmian w branży transportowej i logistycznej, a także umożliwią zorientowanie się w innowacjach” (trans-poland.pl).

TransLogistica Jobs - pierwsze takie targi
Nowością tegorocznej edycji są targi pracy, pierwsze ogólnopolskie dedykowane tej branży. Targi TransLogistica Jobs odbedą się równolegle jako impreza towarzysząca Międzynarodowym Targom Transportu i Logistyki. To doskonała okazja dla specjalistów z branży poszukujących nowych wyzwań, dla studentów i absolwentów wchodzących na rynek pracy do spotkań z wiarygodnymi pracodawcami oferującymi miejsca pracy i rozwój zawodowy. Współorganizatorem targów jest portal Pracujwlogistyce.pl, specjalizujący się w tematyce rynku pracy branży TSL.

TransLogistica Jobs - pierwsze takie targi

 

Tutaj przeczytasz o innych targach branżowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *